הטמעת אנליטיקס בשופיפיי

שופיפיי הינה פלטפורמה פופולרית ומומלצת מאוד לצורך בניית חנויות מקוונות, אך כדי להפוך אותה למכונה משומנת היטב חשוב להטמיע כלים ושירותים חיוניים שיעזרו לכם לנתח נתונים, לשפר את חוויית הלקוח, לייעל תהליכים עסקיים ולפתוח צוהר לעולם השיווק הדיגיטלי.

במאמר זה ניקח אתכם לסיור מודרך בעולם המרתק של הטמעות כלי מדידה באתרי שופיפיי ונסביר מדוע זה חשוב וכיצד הדבר תורם לעסק שלכם. בואו נתחיל!

כלי מדידה שונים להטמעה בשופיפיי

 • חיבור Google Analytics יכול להפוך למקור ידע עצום על לקוחותיך והתנהגותם. גוגל אנליטיקס יאפשר לך לאסוף נתונים על התנהגות לקוחותיך, העדפותיהם והמשפך  (FLOW) שלהם בחנות כך שתוכלו להבין ולהכיר טוב יותר את לקוחותיכם. חיבור Google Analytics הינו פשוט וקל, התקנה פשוטה של ערוץ המכירה של GOOGLE & YOUTUBE ולחיצה על CONNECT תחבר את חשבון הגוגל המחובר באמצעות האימייל הרלוונטי. כך נוכל להתחיל לאסוף נתונים. הטמעת כלי זה פשוטה יחסית וניתן לבצע אותה בעצמך או בעזרת המומחים שלנו.
 • הטמעת אפליקציות שופיפיי: עולם שלם של אפליקציות מחכה לכם! אפליקציות שונות אלה יוכלו לשדרג את החנות שלכם, החל מאנליטיקות ויזואליות כמו ניתוח מפות חום, הקלטות מסך של הלקוחות, סקרי דעת קהל במהלך הגלישה באתר ועוד. ניתן למצוא מגוון אפליקציות בחנות שופיפיי, התקנתן פשוטה ודורשת מספר קליקים בלבד.
 • הטמעת תג מנג'ר בשופיפיי: תג מנג'ר הינו כלי חיוני, ניתן להטמיע אותו בקלות בחנות שופיפיי שלכם. כדי לחברו יש להרשם לשירות בחינם בגוגל ולהטמיע אותו בתוך התבנית באמצעות הדבקת הקוד היעודי או תוסף מותאם. לאחר ההתקנה תוכלו להגדיר את התגים השונים שברצונכם להפעיל בחנות שלכם.
 • חיבור שופיפיי ל-CRM: למעשה, חיבור שופיפיי לתוכנת CRM יוצר מערכת ניהול לקוחות יעילה אשר תדחוף את העסק שלכם קדימה. ראשי התיבות של CRM הם Customer Relationship Management. שימוש בתוכנות ישראליות מסוג זה תעשה בד"כ ע"י פיתוח קוד בצד שרת באמצעות API (המסמכים הנדרשים למפתח כדי לקשר בין השרתים). לחלק מהשירותים הבינלאומיים ישנן אפליקציות (תוספים) ייעודיים.
 • חיבור שופיפיי ל-erp: תהליך זה עשוי לסייע לכם לייעל את תהליכי ניהול המלאי, ההזמנות, ייצור ויבוא. ראשי התיבות של ERP הם Enterprise Resource Planning, ובדומה ל-CRM שימוש בתוכנות ישראליות מסוג זה תעשה בד"כ ע"י פיתוח קוד בצד שרת באמצעות API (המסמכים הנדרשים למפתח כדי לקשר בין השרתים). חיבור זה עשוי להיות מורכב יותר מחיבור ל-CRM ולכן מומלץ להיעזר במומחים שלנו במידת הצורך.
 • תוסף נגישות שופיפיי: ישנם תוספים שונים שיעזרו לכם להפוך את החנות לנגישה עבור בעלי מוגבלויות ולפתוח אותה בפני קהל רחב יותר. Shopify App Store מציעה מגוון תוספי נגישות שיעזרו לכם להתאים את החנות שלכם לאנשים עם מוגבלויות ראייה, שמיעה ותנועתיות. דוגמאות לתוספים אלו כוללות תוספים להגדלת טקסט, קריאת טקסט בקול, וניווט באמצעות מקלדת. בחירת התוסף המתאים תלויה בצרכים הספציפיים שלכם.

הטמעת אפליקציות ב-shopify - מה המטרה?

המטרה העיקרית של הטמעת כלים ושירותים אלו הינה להפוך את חנות השופיפיי שלכם לאטרקטיבית יותר ומצליחה, ולעזור לכם:

 • להבין טוב יותר את לקוחותיכם.
 • לשפר את חוויית הלקוח: אפליקציות שונות יעזרו לכם לשפר את ממשק המשתמש, להציע שירות לקוחות יעיל, ולשפר את תהליך התשלום.
 • לייעל תהליכים עסקיים: חיבור שופיפיי ל-CRM ו-ERP יאפשר לכם לנהל את המידע העסקי שלכם בצורה יעילה תוך חיסכון בזמן ובמשאבים.
 • להרחיב את החשיפה שלכם: חיבור דומיין מותאם אישית יעניק לחנות שלכם מראה מקצועי ויאפשר לכם להגיע לקהל רחב יותר.
 • להפוך את החנות שלכם לנגישה: תוספי נגישות יעזרו לכם להנגיש את החנות שלכם עבור בעלי מוגבלויות.

הטמעת כלים ואפליקציות באמצעות ZISSU LTD

הטמעת כלים ושירותים אלו בחנות השופיפיי שלכם עשויה להיראות מעט מורכבת בהתחלה, אך היא למעשה תהליך יחסית פשוט, ונשמח לסייע לכם לצלוח אותו.

אנו צוות אשר מורכב ממתכנתי FULL STACK, מעצבים גרפיים ו-WEB DESIGN, מנהלי מוצר ומאפיינים. אנו מפתחים פתרונות יצירתיים בשילוב טכנולוגיות חדשות תוך חשיבה מתמדת על הגברת המכירה. אנו מאמינים בריצה משותפת למרחקים ארוכים תוך הקשבה לצרכי הלקוח, ניתוח מצב אנליטי של המצב הקיים וליווי משותף יד ביד לשיפור המכירות הקיימות כיום באתר.

מעוניינים בהטמעת כלי מדידה כגון גוגל אנליטיקס בחנות שלכם? צריכים מידע נוסף בנושא? צרו איתנו קשר עוד היום בטלפון 054-449-2311 או בדוא"ל chen@zissultd.com ונשמח לעמוד לשירותכם.