שיווק שותפים


הצטרפו אלינו להצלחה. רובכם כבר מכירים אותנו, יצא לכם לעשות דרכנו שינויים בחנות השופיפיי, לבנות חנות, גרפיקות, שיווק או אפילו לעבור אצלנו הדרכה. כעת פתחנו בפניכם את הדלת להרוויח מההצלחה שלנו ולהיות שותפים לדרך.

לאלו שקצת פחות מכרים אותנו, חברת ZISSU LTD מתמחה בפיתוח פתרונות על פלטפורמת שופיפיי. מלבד פיתוח חנויות אונליין, פיתחנו פתרונות טכנולוגיים על הפלטפורמה בדוגמאת אפליקציות שופיפיי: UPSELL ANYTHING ו FB-FEED. פיתחו עצבנו ערכה עיצוביות (THEME) בעברית ואחת נוספת באנגלית בנישת הPOD - PRINT ON DEMAND (עיצוב הדפסים בהתאמה אישית). נתנו פתרונות פיתוח, עיצוב, שיווק, צילום מוצרים, קופרייטינג ושירותי אנליזה וניתוח ללמעלה מ300 חנויות שופיפיי בארץ ובעולם. לקוחות שעובדים איתנו זכו ליצור הכנסות במחזור של בין עשרות למאות אלפי שקלים מידי חודש.

אז איך זה עובד?

כדי לשווק את התבניות (THEMES) שלנו לשופיפיי ניתן להיכנס לקישור הבא: https://zissu-themes.goaffpro.com/. לאחר ההרשמה תקבלו אימייל עם הקישור שלכם לשיווק המוצר. תוכלו להשלים את פרטי חשבון הPAYPAL שלכם ולקבל עמלה בגובה 20% באופן חד פעמי מכל רכישה שתתבצע דרככם. בחשבון משווק השותפים שלכם תוכלו למצוא עזרים גרפיים לרבות תמונות וסרטונים שיעזרו להמחיש לחברים או ללקוחות שלכם את יתרונות המוצר ואופן השימוש בו ממש כמו בסרטון שלנו על התבנית בעברית.

 אפשרות נוספת היא לשווק את האפליקציה החדשה שלנו לשופיפיי UPSELL ANYTHING. האפליקציה מאפשרת להוסיף בצורה קלה ונוחה מגבירי מכירה (UPSELL / CROSS SELL) לדפי המוצר באמצעות גרירת עכבר בלבד (DRAG AND DROP) ללא כל צורך בקוד או ידע מקדים. לאפליקציה פידבקים חיוביים רבים ומאות התקנות, תרגום ל4 שפות שונות והצלחה בהגברת המכירה. סרטון הסבר נוסף עליה ניתן לראות כאן:

בשונה מהתבניות (THEMES) שפיתחנו, תשלום משווק השותפים בעבור האפליקציה שפיתחנו מתבצעת באופן קבוע בכל חודש על כל לקוח שהתקין את האפליקציה דרככם! לאורך כל חיי הלקוח (כל זמן שהלקוח עדיין משלם) תזכו לעמלה של 20% מתשלום התוכנית החודשית של מתקין האפליקציה. להרשמה לתוכנית שיווק השותפים של האפליקציה: https://oss.partnerdrift.com/

אנו מספקים תמיכה מלאה בשותפים שלנו דרך האתר, אימייל וקבוצת פייסבוק ייעודית לנושא: https://www.facebook.com/groups/affiliate.shopify/ ועוד דרכים רבות שיאפשרו לכם להצליח, אז למה אתם מחכים? הצטרפו עכשיו!