תוכנית שותפים


הצטרפו אלינו להצלחה. רובכם כבר מכירים אותנו, יצא לכם לעשות דרכנו שינויים בחנות השופיפיי, לבנות חנות, גרפיקות, שיווק שימוש בפרסום ידוענים או אפילו לעבור אצלנו הדרכה. כעת פתחנו בפניכם את הדלת להרוויח מההצלחה שלנו ולהיות שותפים לדרך.

לאלו שקצת פחות מכרים אותנו, חברת ZISSU LTD מתמחה בפיתוח פתרונות על פלטפורמת שופיפיי. עד היום פיתחנו אפליקציה לחנות האפליקציות של שופיפיי כמו FB-FEED

עצבנו ערכה עיצוביות (THEME) בעברית

ונתנו פתרונות פיתוח, עיצוב, שיווק, צילום מוצרים, קופרייטינג ושירותי אנליזה וניתוח ללמעלה מ150 חנויות שופיפיי בארץ ובעולם. לקוחות שעובדים איתנו זכו ליצור הכנסות במחזור של בין 15-50 אלף שקלים מידי חודש. עם ניסיון של  שנים וניתוח פסיכולוגיות קניה מתקדם, רובכם כבר נהנתם מהשירותים שלנו ועכשיו בהמלצה לחבר או חברה לקנות את הTHEME שלנו בעברית שפיתחנו תכלו לזכות גם בתגמול כספי.

אז איך זה עובד?

מצטרפים לרשת שיווק השותפים שלנו: https://zissultd.refersion.com . לאחר ההרשמה תקבלו אימייל המאפשר את ההצטרפות שלכם למערכת וסרטון כיצד ניתן ניתן ליצור לינק שותף שלכם למוצר שלנו THEME HEBREW (אותו ניתן לראות גם כאן באתר תחת הכותרת "שופיפיי בעברית" בתפריט העליון). אנו מספקים תמיכה מלאים בשותפים שלנו דרך האתר, אימייל קובצת הפייסבוק שלנו: https://www.facebook.com/groups/affiliate.shopify/ ועוד דרכים רבות שיאפשרו לכם להצליח, אז למה אתם מחכים?