חיבור PRIORITY למערכת שופיפיי

חברות קמעונאיות בעלות פריסה של סניפים פיזיים מכילות מערכות קופה. אותה קופה במעמד התשלום בחנות ליד המוכר/ת מכילה חומרה (טבלאט / מחשב / מסוף) ותוכנה. מערכות הקופה המרכזיות בישראל הן PRIORITY (ובתוכה EDEA), VERIFON וCOMAX.

חיבור בין מערכת הקופה לבין מערכת שופיפיי הוא הכרחי כדי ליצור התממשקות O2O או במילים אחרות OFFLINE TO ONLINE כדי לסנכרן את המידע בחנות הפיזית, חנות האונליין, המכירה ברשתות החברתיות ולעיתים אף במרקטפלייסים (ערוצי מכירה כמו AMAZON, ETSY ואחרים). חיבורים בין המלאים, הלקוחות, הטבות המועדון, קבלות, היסטוריית הרכישות ועוד.

חיבור בין SHOPIFY לPRIOTITY נקרא אינטגרציה, חיבור שופיפיי לפריוריטי. החיבור נעשה באמצעות API, מסמכים המאפשרים למתכנת לכתוב קוד שיחבר בין שופיפיי לPRIORITY וסנכרון הנתונים בחזרה). אם לעיתים אני מנהל מחסן מרכזי אחד והמלאים צריכים להיות מוצגים גם בחנויות וגם באתר הרי שממש קריטי לי שהמידע על הנתונים יעבור מPRIORITY לשופיפיי (כשירד מלאי ולקוח חדש קנה בחנות) או לשלוח מידע משופיפיי לPRIORITY ברגע שנעשתה פעילות באתר.

לכל לקוח יש דרישות מתאימות בשבילו על מה המידע המסונכרן והאם החיבור הוא דו כיווני (מהחנות הפיזית לאתר ומהאתר לחנות הפיזית) או חד כיווני (מחנות השופיפיי לחנות הפיזית בלבד). בדיקת סוגי הקריאות, ואופן הקריאות (חד כיווני או דו כיווני) יעשה באיפיון מתאים ולאחר קבלת מסמכי API מהחברה הרלוונטית: PRIORITY / VERIFON / COMAX.

נזכיר שכיום אין אפליקציית שופיפיי או תוסף ייעודי בחנות האפליקציות של שופיפיי למערכות הנ"ל אך יש אפשרות להתחבר אליהן באמצעות פיתוח קוד ייעודי בצד השרת. מוזמנים ליצור איתנו קשר, לשמוע על החברות אותן חיברנו עד כה, כיצד החיבור עובד, פיתוח צד שרת ואיך נפתח עבורכם את האינטגרציה לPRIORTY. צרו קשר