מוצרי דרופשיפינג יחודיים


סרגל הצד בבלוג

קצת על דרופשיפינג

סוחרים רבים בשופיפיי ובפלטפורמות איקומרס שונות אוהבים לסחור בשיטת "דרופשיפינג"  שיטה בה אין צורך להחזיק מלאי של מוצרים. הליך המכירה מתבצע ע"י מכירת מוצרים מהיצרן לכתובת הצרכן, כאשר מרוויחים מפער המחירים בין מחיר היצרן למחיר שאנו מפרסמים בחנות האונליין שלנו. כתוצאה מריבוי סוחרים בשיטת דרופשיפינג בארץ ובעולם סוג המוצרים נוטה לחזור על עצמו ובכך היכולת להתבדל אל מול המתחרים נפגמת.

החסרונות של השיטה

דרופשיפרים (אלו הסוחרים בשיטה הנ"ל) המעוניינים להתחיל לסחור בשופיפיי נעזרים בשלל אפליקציות (תוספים לשופיפיי) בהם יוכלו למשוך את המידע על המוצרים אותם ירצו למכור בחנות השופיפיי שלהם. החל מתמונות המוצר, תאור המוצר ומרכיביו, המשתנים השונים של המוצר כמו צבע ומידה ועוד. רבים נוטים למשוך מוצרים מפלטפורמת המסחר ALIEXPRESS הסינית נוכח מחירי המוצרים הנמוכים, עלויות שילוח זולות (ולעיתים אף ללא עלות שילוח). מאחר ורבים סוחרים על אותה הפלטפורמה השוק מוצף במוצרים זהים, התחרות עולה והלקוח הסופי מואס בצפיה באותם המוצרים של חנויות שונות.

זמני שילוח ארוכים

חסרון נוסף בעבודה עם ספקים כמו ALIEXPRESS היא זמני השילוח. למעשה? כאשר אנחנו מבצעים שילוח בין יבשתי הליך השילוח יכול לקחת בין שבועיים לחודשיים. אלו זמני שילוח כלל לא תחרותיים. למעשה? אם אני מכוון למשל לשוק האמריקאי בו לקוחות רבים רוכשים דרך רשתות כמו AMAZON או רגילים לזמני שילוח של בין יומיים לשבוע לכל היותר התחרות תהיה מאוד קשה.

מי הם השחקנים המרכזיים היום בשוק הדרופשיפינג

אם ננסה לבחון את התוספים השונים למסחר בדרופשיפינג על שופיפיי ניתקל ב3 שמות גדולים: OBERLO, DROPIFIED, IMPORTIFY. נתחיל עם OBERLO, אותה חברה שנרכשה ע"י שופיפיי לאחרונה ומציעה לסחור באמצעות דרופשיפינג אך ורק דרך ALIEXPRESS. יש בה הליכי תמחור מצוינים, בחירת ספקים שנבדקו ע"י שופיפיי עצמה אך... השיטה מוגבלת שכן ניתן למשוך אך ורק מוצרים מפלטפורמת מסחר אחת. מנגד, DROPIFIED היא כלי משולל המאפשר לנו למשוך מוצרים ממספר רב של פלטפורמות מסחר גדולות (ולא רק מALIEXPRESS) יש לה 38 פלטפורמות שונות לסחור מהן אך עלות התוסף יקר באופן יחסי ומתחיל מ47$. כמו כן כמות המוצרים שניתן למשוך לחנות השופיפיי שלנו בתוכנית הבסיסית מוגבלת. בעוד IMPORTIFY מציעה את הפתרון המלא.

IMPORTIFY

 

 

כדי ליצור בידול מהמתחרים מצד אחד ולהדגיש את היחודיות מצד שני נעזר בIMPORTIFY. כתוסף למשיכת מוצרים לחנות השופיפיי שלכם תוכלו להנות מכמה יתרונות מובהקים:

  • ייבוא מוצרים בלמעלה מ40 פלטפורמות מסחר שונות (ולא רק מALIEXPRESS), לרשימה המלאה: https://www.importify.com/which-websites-importify-support/
  • משיכת מוצרים לחנות שנעשו בעבודת יד ולא בייצור מאסיבי השומר על ייחודיות המוצר מפלטפורמות כמו ETSY.
  • עבודה עם ספקים אמריקאים המאפשר שילוח מקומי בזמני שילוח קצרים (AMAZON, WALLMART ואחרים).
  • כל זאת ללא הגבלה של כמות המוצרים הנמשכים לחנות בכל אחת מתוכניות התשלום של התוסף.
  • החל מ15$

אז למה אתם מחכים?

כעת תוכלו בקלות לסחור בזול, בצורה מקצועית, עם פריטים יחודיים בדרופשיפינג בשופיפיי. כדי להתחיל כל שתצטרכו זה ללחוץ על הכפתור ולהוריד את התוסף מחנות האפליקציות (תוספים) של שופיפיי:

חנות האפליקציות של שופיפיי