אירוע שופיפיי למפתחים

מפתחי אפליקציות בשופיפיי? בואו לקבל תשובות לכל מה שרציתם לדעת על התחום ולא העזתם לשאול. Zissu LTD שמחה להזמין אתכם לערב ממוקד ואפקטיבי שבו תכירו מפתחי אפליקציות בשופיפיי נוספים, ותשמעו הרצאות מפי מיטב המרצים בשוק בנושאים: כלים וטכנולוגיות עכשוויות לפיתוח אפליקציות, אפיקים ליצירת רווחים פסיביים באמצעות בשופיפיי, רגולציה, גיוס מיקור חוץ ושיווק.

בנבחרת המרצים המנצחת שתופיע במהלך הערב תוכלו למצוא את:

מתן זוטא – בוגר מדעי המחשב במכללה למנהל, מפתח אפליקציית Swave העושה שימוש חכם בCashback ובStory של אינסטגרם: https://apps.shopify.com/swave.

מתן ידבר על הצדדים הטכנולוגיים בפיתוח אפליקציות בפלטפורמת שופיפיי, ובאינטגרציות עם ממשקים חיצוניים.

אריה אבן חיים – מפתח אפליקציית Reconvert שזכתה לחשיפה רבה בחנות האפליקציות של שופיפיי: https://apps.shopify.com/reconvert.

אריה ידבר על מימוש רעיונות עסקיים בעזרת שופיפיי, וירחיב על השימוש בשירותי אאוטסורסינג ככלי זמין ונגיש וחסכוני

אלי אדרי – יספר על ניסיונו בשיווק אפליקציות ומערכות טכנולוגיות, ויפרט על ההבדלים בגישות השיווקיות שבין מוצרים טכנולוגיים ומוצרים פיזיים

חן זיסו – מנכ"ל ובעלים של Zissu LTD – מומחה איקומרס וצריכה פרטית ברשת, ובוגר מדעי המחשב במכללה למנהל.

חן ידבר על נושאי רגולציה, GDPR, פרסום בחנויות האפליקציות וידון בכוח הטמון ביצירת קהילה תומכת של מפתחי אפליקציות שופיפיי בישראל  

לו"ז

19:30 – 19:00 – התכנסות ונטוורקינג

21:00 – 19:30 הרצאות

21:30 – 21:00 שאלות, מילות סיום ונטוורקינג

רוצים להשפיע?

מכירים מפתחי שופיפיי נוספים או אנשים המעוניינים להיכנס לתחום? הזמינו אותם לאירוע ותעזרו להם (וגם לכם) להגדיל את הקהילה וליצור הכנסה נוספת.

 איפה?

דיזי בר, דיזינגוף 121, תל אביב:

איך נרשמים?

האירוע בכניסה חופשית אך מותנית בהרשמה מראש דרך הלינק: